پربیننده ها
روز
هفته
کد خبر: ۶۶۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تماس‌های اخیر کمیسیون ماده ۱۰گفت: حذف یارانه ۲۰۰ هزار نفری اعلام شده فقط مربوط به تیرماه بود و درباره حذفیات آینده صحبتی نشده است.
به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس احمد میدری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که آیا اخباری مبنی بر اینکه در سال 95، حداکثر تا 200 هزار نفر حذف خواهند شد را تایید می‌کنید یا خیر؟ اظهار داشت: خیر چنین چیزی نیست و درباره حذفیات ماه‌های آینده صحبتی نشده است.
وی افزود: برای تیر ماه فهرست  200 هزار نفر از ثروتمندانی که وجود داشتند را به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کردیم تا یارانه آنها قطع شود و از این تعداد بخشی حذف شده بودند و در مجموع تعداد حذفیات جدید کمتر بود.
معاون رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه  اجتماعی همچنین در پاسخ به سوال دیگر فارس،‌درباره تماس‌هایی که با برخی خانوارها با عنوان کمیسیون ماده 10 گرفته می‌شود تصریح کرد: نمی‌دانم چرا در این تماس‌ها از عنوان کمیسیون ماده 10 استفاده می‌شود در حالی که این کمیسیون دیگر تشکیل نمی‌شود.
وی افزود: تماس‌هایی که با خانوارها گرفته می‌‌شود از سوی وزارت رفاه است و دلایل حذف به آنها اطلاع داده می‌‌شود.
میدری در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه آیا طبق اعلام این تماس‌ها با عنوان «کمیسیون ماده 10» 24 میلیون نفر از خانوار از دریافت یارانه نقدی خط خواهند خورد یا خیر گفت: چنین چیزی صحت ندارد و این تعداد حذف نخواهند شد، بلکه عدد اعلام شده مصوبه مجلس شورای اسلامی است.
نام:
ایمیل:
* نظر: