پربیننده ها
روز
هفته
کد خبر: ۲۰۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۲
مدیرکل نظارت برتوزیع توانیر از پایدار بودن شبکه برق با وجود بارش ها خبر داد و گفت: با توجه به پیش بینی ها برای بارش شدید باران و وزش طوفان در برخی از نقاط کشور ، مطابق با پیش بینی های سازمان هواشناسی، اکیپ های عملیاتی در مناطق مذکور آماده باش هستند.
به گزارش پتروشیمی نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، مسعود صادقی مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر از پایدار بودن شبکه برق با وجود بارش ها خبر داد و تصریح کرد: خاموشی های گذرا (فالت) که در شبکه برخی استان ها وجود دارد، با توجه به شرایط جوی و هوایی بودن شبکه های برق، عادی است .

وی با بیان این که اکیپ های عملیاتی در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکلات شبکه رسیدگی می کنند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با وجود بارش های شدید، بحرانی در شبکه مشاهده نشده است و حتی سطح خاموشی هایی هم که در چند روز گذشته در اهواز و برخی مناطق روستایی خوزستان شاهد بودیم، گسترده نبود.

صادقی همچنین از آماده باش نیروهای عملیاتی شرکت های توزیع برق خبرداد و گفت: با توجه به پیش بینی ها برای بارش شدید باران و وزش طوفان در برخی از نقاط کشور ،مطابق با پیش بینی های سازمان هواشناسی، اکیپ های عملیاتی در مناطق مذکور آماده باش هستند.

این مدیر مسئول همچنین در خصوص سقوط 30 پایه تیربرق در زاهدان نیز گفت: این مشکل در تاسیسات و شبکه داخلی سازمان آب به وقوع پیوسته است.

مدیرکل نظارت برتوزیع توانیر یادآور شد: با وجود این که شبکه تحت مسئولیت شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان نبود، اما اکیپ های عملیاتی و پیمانکاران برق برای کمک رسانی به سازمان آب اعزام شدند واکنون به همراه گروه های مرتبط با سازمان آب در حال رفع مشکلات شبکه داخلی سازمان مذکورهستند.

بر اساس این گزارش، سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است که با عبور متناوب امواج ناپایدار از روی کشور، تا روز دوشنبه 27 فروردین ماه جاری، هم چنان در نیمه شمالی کشور جو ناپایدار همراه با افت دما حاکم باشد.
برچسب ها: توانیر ، برق ، بارش ، هواشناسی
نام:
ایمیل:
* نظر: