پربیننده ها
روز
هفته
کد خبر: ۱۹۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵
ده ها شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای جهان از ۱۱ تا ۱۴ اسفند ماه جدیدترین تولیدات، تجیهزات، صنایع و خدمات خود را در اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی توربین، ژنراتور و ماشین های دوار در تهران به نمایش می گذارند.
به گزارش پتروشیمی نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، تاکنون حضور بیش از یکصد شرکت در اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی توربین، ژنراتور و ماشین های دوار قطعی شده است و پیش بینی می شود طی روزهای آینده تا زمان برگزاری نمایشگاه؛ این تعداد به دو برابر افزایش یابد.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت هایی از کشورهای ایتالیا، هلند، آلمان، انگلستان، ژاپن، بلژیک، تایوان و چین نیز تولیدات خودشان را به نمایش عموم می گذارند.

آشنائی با نوین ترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت کنندگان و متخصصین، آشنایی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با آخرین دستآوردهای عرضه شده در بخش سیستم های توربین، ژنراتور و ماشین های دوار، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغالزائی و بازاریابی و همچنین توسعه صادرات، مهمترین اهداف برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی توربین، ژنراتور و ماشین های دوار است.

برنامه ریزی برای حضور هیئت های مختلف اقتصادی داخلی و خارجی و همچنین برگزاری کارگاه های گوناگون تخصصی علمی،آموزشی با حضور اقتصاددانان، صاحبان صنایع و نخبگان و اساتید بین المللی این حوزه؛ برخی از برنامه های جانبی اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی توربین، ژنراتور و ماشین های دوار است.

اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی توربین، ژنراتور و ماشین های دوار با همکاری و حمایت انجمن انرژی بادی ، پژوهشگاه نیرو، وزارت نیرو، سازمان صنایع هوایی کشوری، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران، شرکت توربو کمپروسور نفت، گروه تابا، انجمن توربین های گازی هلند- آلمان و بسیاری دیگر از فعالین بین المللی این حوزه و با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می شود.

صنعت توربین، ژنراتور و ماشین های دوار جزء صنایع ای محسوب می شود که در حوزه های مختلف از جمله صنت نفت و پتروشیمی، نیروگاه های مختلف، آب و فاضلاب و ساختمان نقش حیاتی دارد که به تازگی در کشور ما هم جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. لذا برگزاری اولین دوره این صنعت می توان نقش مهمی در توسعه و توجه به این حوزه داشته باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: