پربیننده ها
روز
هفته
کد خبر: ۱۹۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴
حمید چیت چیان وزیر نیرو با ارسال پیامی از تلاش و فعالیت کارکنان و فعالان صنعت آب و برق در طول فعالیت دولت یازدهم قدردانی کرد.
به گزارش پتروشیمی نیوز، به نقل از خبرگزاری ایرنا، در پیام «حمید چیت‌چیان» خطاب به کارکنان و فعالان صنعت آب و برق آمده است: «خداوند بزرگ را سپاسگزارم که توفیق عنایت فرمود تا دوره‌ای طولانی از فعالیت شغلی خود را در جمع با صفا و پرمحبت شما همکاران گرامی در راه ارائه خدمات حیاتی و زیربنایی به مردم عزیز ایران اسلامی سپری نمایم. افتخار بزرگی است که خادمان مردم بتوانند با عزم و اراده بر موانع و محدودیت‌ها غلبه نموده و در ارایه خدمات فراگیر آب و برق، پاسخگوی نیازها و انتظارات به حق مردم شریف کشور باشند و در ایجاد زیرساخت‌های توسعه گام‌های بزرگی را بردارند».
وی در پیام خود افزود: «کارنامه چهارساله وزارت نیرو در دولت یازدهم گواه عزم، اراده، پشتکار و اهتمام همکاران و انجام اقدامات عظیمی است که به دست مجموعه توانمند وزارت نیرو رقم خورده است. جا دارد ضمن سپاس مجدد به درگاه خداوند منان از تلاش بی دریغ و همت بلند یکایک همکاران ستادی، شرکت‌های مادر تخصصی و شرکت‌های تابعه و وابسته و همچنین همکاری پشتیبانان عرصه آب و برق یعنی مراکز آموزشی و تحقیقاتی، مهندسین مشاور، پیمانکاران و سازندگان تشکر نمایم».
به گزارش ایرنا، حمید چیت چیان پیش از تصدی وزارت نیرو، مشاور عالی و قائم مقام وزیر نیرو در دولت نهم، عضو هیات‌مدیره شرکت توانیر و سازمان برق ایران، معاون وزیر نیرو در امور انرژی، معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو و رییس شورای مشاوران وزارت نیرو نیز بوده است.
حسن روحانی رییس جمهوری، حبیب الله بیطرف وزیر نیروی دولت های هفتم و هشتم را به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو در دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.
بیطرف متولد سال 1335 در شهر یزد و دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشکده فنی دانشگاه تهران است. 
وی فعالیت اجرایی خود را از سال 1358 با مشارکت در راه اندازی جهادسازندگی آغاز کرد و در سال های دفاع مقدس، عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. 
بعد از پایان جنگ، در سال های 1365 تا 1368 استاندار یزد شد و از سال 1369 تا پایان سال 1373 به مدت پنج سال مسوولیت معاونت آموزشی وزارت نیرو را در دوران بیژن زنگنه به عهده گرفت. 
با پیروزی «حسن روحانی» در یازدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری، بیطرف معاونتِ زنگنه را این بار در وزارت نفت بر عهده گرفت و به عنوان معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت منصوب شد. 
حبیب الله بیطرف علاوه بر این مسئولیت ها، عضویت در هیات علمی دانشگاه تهران و پژوهشگاه نیرو، اجرای طرح‌های کارون 3 و 4 و همچنین عضویت در هیات مدیره شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران را در کارنامه خود دارد و اکنون در کنار معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت، ریاست سازمان نظام مهندسی استان تهران را نیز بر عهده دارد. 
حمید چیت چیان چندی پیش در نشستی با خبرنگاران درباره وزیر پیشنهادی نیرو گفت: صنعت آب و برق در آستانه تغییر مدیریت قرار دارد و به یقین این تغییر، «تبدیل به احسن» خواهد بود. 
بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی از دیروز(سه شنبه) آغاز شده است. 
نام:
ایمیل:
* نظر: